Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Викликати спеціаліста для виміру
Що ви отримуєте, працюючи з нами
иконка3 i
Якість, що перевищує вартість
Компанія «Сьоме Небо» працює тільки з французькими натяжними системами з ПВХ - самого безпечного полімеру з усіх існуючих. Недорогі, красиві, нешкідливі, міцні і еластичні стелі підходять для установки в квартирах і будинках, школах і дитячих садах, лікарнях і поліклініках, офісах і магазинах. Якісний екосольвентний фотодрук, яскраве романтичне «зоряне небо», незвичайні багаторівневі конструкції з прихованим світлом і просто кольорові стелі - все це, кожен день по-новому, втілює команда «Сьоме Небо».
иконка4 i
100% дотримання строків
Співпраця з компанією «Сьоме Небо» - це впевненість завтрашньому дні. Ми виконуємо свою роботу чітко в обумовлений строк, не зриваючи ваших планів. Плануйте поїздки, свята та інші урочисті заходи без побоювання.
иконка5 i
Професійний замір
Технолог компанії «Сьоме Небо» не тільки зробить всі необхідні заміри для установки натяжних систем, але і ознайомить з нашими матеріалами, методами роботи і установки. За допомогою цієї людини ви зможете спланувати всю підготовку до монтажу полотна, проводку електричних кабелів і систем кондиціонування.
иконка6 i
Захищаємо Вас від повені
Відомо, що ПВХ стелі захищають від потопів, витримуючи величезну масу води. Але навіть сама міцна плівка не принесе радості, якщо залишиться в провисшому стані на тиждень-другий. Компанії «Сьоме Небо» важливо, щоб ви отримували задоволення від наших натяжних систем незалежно від ситуації. Тому протягом доби після Вашого повідомлення про потоп ми приїдемо і усунемо всі неполадки.
Потолки в спальне i
Швидкий та безпечний монтаж без пилу
Ми знаємо, як вам хочеться зробити ремонт швидко і на століття. Саме тому ми використовуємо найякісніші матеріали, які пройшли сертифікацію. Алюмінієві профілі і нешкідливі пластикові балони ми закуповуємо у провідних світових виробників і монтуємо натяжні полотна виключно гарпунною системою. Співробітники компанії «Сьоме Небо» не просто знають свою справу, але щороку проходять атестацію в службі контролю якості.
Вашi Гарантії
Потолок в Киеве Захист від протікання i
Французькі натяжні системи від компанії «Сьоме Небо» оберігають вас і ваш ремонт від сусідських потопів. Завдяки еластичності і міцності вінілова плівка легко витримує 100 літрів води, що дорівнює приблизно половині стандартної ванни. Всього за пару годин майстер зливає воду і натягує полотно на місце, повертаючи кімнаті колишню красу. Ніяких мокрих стін і відстаючих шпалер! На таке не здатний ні гіпсокартон, ні пінополістирол, ні, тим більше, побілка.
Потолки в Киеве Безкоштовне сервісне обслуговування i
Після укладення договору про встановлення, натяжна системи «Сьоме Небо» вручає подарунковий сертифікат, який дає можливість отримати безкоштовне обслуговування стелі протягом року після закінчення гарантії. Навряд чи вам доведеться нею скористатися, але ми беремо на себе відповідальність навіть за гіпотетичні клопоти.
Потолок пример Тільки професіонали i
Досить зробити всього один дзвінок в компанію «Сьоме Небо», щоб зрозуміти: ми любимо і досконально знаємо свою справу. Як тільки ми починаємо обговорювати дизайнерське рішення, технічні нюанси і всі інші подробиці проекту, ви стаєте для нас найважливішою людиною на всьому білому світі. Наші співробітники - це тямущі ввічливі люди з вищою технічною, будівельним і художньою освітою, які дадуть відповідь на всі питання, що стосуються не тільки натяжних стельових систем, але і дотичних з ними елементів. Для нас важливо, щоб робота з командою «Сьоме Небо» стала для вас приємним досвідом, який обов'язково захочеться повторити!
Потолки фотографии Фіксована оплата i
Для всіх студій та представництв компанії «Сьоме Небо» в Україні діє загальний прайс. Ми дотримуємося єдиної затвердженої цінової політики, і на вартість полотна з установкою не впливає рівень життя окремо взятого міста або району. Більш того, з кожним наступним замовленням ціна стає нижчою, адже з першого дня роботи з нами ви стаєте членом дисконтного клубу «Сьоме Небо». Якщо ж хочеться заощадити вже на першому стелі, стежте за постійними оновленнями розділу «Акційні пропозиції»
Фото потолков Якісні комплектуючі i
Для співробітників компанії «Сьоме Небо» монтаж - це не рутинна робота, а щоденна турбота про вашу безпеку. Кожне полотно встановлюється з такою ж ретельністю і увагою до деталей, що і попереднє. Ми використовуємо тільки якісні сертифіковані комплектуючі від провідних виробників світового ринку. Зокрема, ми не встановлюємо дешеві пластикові профілі, а тільки алюмінієві - для бездоганного монтажу.
Потолок на кухне Без псування вашого ремонту i
Не соромтеся дзвонити нам заздалегідь, навіть якщо установка натяжної системи планується на наступний місяць або пізніше. Ми підкажемо, на якій стадії ремонту краще починати монтаж стелі, щоб він пройшов швидко і чисто. ПВХ полотно встановлюється без використання будівельних сумішей, за рахунок чого не потрібно ховати меблі і обшивати стіни плівкою. Ми не залишимо після себе навіть пилу.

Відгуки наших клієнтів
  • <p></p>

  • Юлія 16.10.2015 (Київ, вул Шумського)

    Щиро дякую, нам все дуже сподобалося, хлопці молодці, все прибрали. Плануємо ще монтаж, може бути, влітку. Чи задоволені Вашою компанією!))

  • Валентина 26.10.2015 (Бровари, вул. Київська, 243)

    Чи не мали раніше справу з Вашою компанією, але абсолютно не пошкодували про співпрацю! Спритно, швидко, якісно і недорого встановили натяжні стелі. Монтажна бригада, молодці, все зробили чисто. Дуже вдячні їм за роботу!)))

  • Василь 28.10.2015 (Київ, ул.Ленінская, 1б)

    Ви молодці, дуже сподобалося з Вами співпрацювати) Монтаж пройшов добре, хлопці постаралися, все зробили як треба! Будемо ще з Вами співпрацювати)

Залишилися питання?