Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Дешеві натяжні стелі: вигода чи пастка?

Дешева натяжна стеля – заповітна мрія покупців і будівельних компаній. Але чи означає це, що на фоні невисокої вартості домовласник отримує якість, бездоганну в усіх відношеннях? Давайте розберемося і дізнаємося, чи підтверджується в данній ситуації фраза «Скупий платить двічі» або таки можливо купити недорогі і при цьому довговічні конструкції натяжних стель.

1. Говоримо вартість – маємо на увазі якість!

Що б не говорили, але ціна – явний показник технічних достоїнств матеріалу. Чим вище якість полотна, тим воно красивіше, функціональніше і довговічніше. Ринок натяжних стель сьогодні переповнений як якісними, так і вельми сумнівними матеріалами. Китайські, російські, французькі, німецькі, бельгійські полотна – яким з них віддати вибір? Перш за все, покладайтеся на бренд і країну-виробника. Вже давно відомо, що французи та німці пропонують кращу якість, і, здавалося б, за більш високу вартість (насправді, абсолютно виправдану) пропонують гарантію від 12 років і вище без втрати якісних характеристик материіалу.

Що включає в себе якість за євростандартами?

• використання високоякісного ПВХ або поліуретанової тканини;

• нешкідливі фарби і пігменти для нанесення малюнка;

• гарантія термо- і вологостійкості на весь період експлуатації.

Досконаліші технології, які використовують знамениті виробники з Європи, здатні забезпечити перераховані вище фактори, в той час як дрібні компанії, перш за все, прагнучи заробити, це забезпечити не в силах.

2. Палітра кольорів

У натяжних стелях від знаменитих компаній – величезний вибір кольорів і відтінків, в той час, як у менш елітних виробників він досить обмежений. Те ж стосується і різноманітності фактур: надійні виробники пропонують полотна всіх різновидів – від металіка і перламутру до сатину і лакового покриття. А оскільки для оформлення інтер'єру має значення вільний вибір матеріалу без обмежень в кольорі, краще мати справу з брендом, який забезпечує доступ до великої палітрі кольору.

3. Екологічність проти економії

В інтернеті зустрічаються відгуки про те, що після установки стелі в приміщенні спостерігається неприємний запах. Це яскравий доказ нерозумної економії господарів будинку і того, як користуються продавці любов'ю людей придбати товар «майже задарма». Компанії пропонують стелі по нез'ясовно низьким цінам, мотивуючи це акцією, сезонним розпродажем, знижкою до свят, а ми з задоволенням купуємо стелю, на який немає сертифікатів і який до розміщення в житловому будинку або квартирі, не те що, рекомендовано, а, скоріше, заборонено. Вирішивши встановити натяжні стелі в своєму будинку – не заощаджуйте на їхній якості, не ризикуйте власним здоров'ям та здоров'ям близьких, адже це найдорожче, що може бути в житті.

4. Резюме.

Підводячи підсумки нашого огляду, відмітимо, що розумна економія при покупці натяжної стелі допустима, але тільки, якщо вона буде становити не половину первісної вартості, а лише 10-15%, а саме полотно вироблено відомим й надійним брендом.