Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Історія натяжних стель: від Античності до наших днів

натяжные потолки античностьНатяжні стелі захоплюють красою і довговічністю. Виконані з ПВХ або міцної поліуретанової тканини вони здатні служити не одне десятиліття та радувати своїх власників незмінною насиченістю кольору і простотою догляду. Цікаво, що настільки актуальні в сучасному світі натяжні системи, користувалися попитом не тільки сьогодні, а й тисячоліття тому.

З'явилися перші натяжні стелі ще у Греції і робилися вони, звісно, з тканини. Як і усе, що винайшла людина, виникли вони з волі випадку. Історія свідчить, що на банкетах розпалені вином гості могли дозволити собі запустити глечик з вином або блюдо з їжею в стелю або стіну. Щоб повернути інтер'єру первісну красу, стародавні оформлювачі запропонували затягнути місця з плямами тканиною, що було сприйнято з великим ентузіазмом. Такий спосіб декорування поверхонь стель, стін і навіть підлоги незабаром набув широкої популярності в античних державах, хоча дозволити його могли лише представники знаті.

Славетні мешканці Стародавнього Риму – ще однієї великої цивілізації – застосовуючи натяжні системи з тканини, намагалися брати не тільки найякісніше та розкішне полотно, а й домагалися максимальної гармонії кольору усього приміщення. Колір матерії повинен був перегукуватися з предметами інтер'єру, виступаючи у ролі «першої скрипки» або ненав'язливо його доповнюючи.

современные натяжные потолкиА народ стародавньої Вірменії був винахідливішим. Її мудрі жителі придумали робити каркас, на основі якого можна натягувати тканину. Цей спосіб дозволяв отримувати ідеальну гладкість і рівність закріпленої матерії, а значить – велику естетичність всієї конструкції.

Після тисячоліть виникаючі знову і знову знання про те, як можна декорувати інтер'єр, придбали новий формат у двадцятому столітті. Натяжні стелі стали робити з сучасних матеріалів, яким не страшні ультрафіолет, вода, пил або цвіль, а конструкції з їх монтажу ускладнилися і стали більш універсальними. Сьогодні стало можливим нанесення живописного арт-принта, використання величезної кількості фактур (глянець, лак, сатин і т.д.) та створення полотен будь-якої ширини і довжини за допомогою високотемпературного шовного зпаювання.

Колишня популярність повернулася до натяжних стель в шістдесятих-сімдесятих роках ХХ століття, стартувавши в Швеції і досягнувши свого піку в люблячої все вишукане і новомодне Франції. Саме в цій країні конструкцію і склад матерії довели до досконалості і запропонували світу трохи стару і, в той же час, нову технологію прикрашання інтер'єру.