Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Догляд за натяжними стелями

Догляд за натяжними стелямиДогляд за натяжними стелями простий і необтяжливий, проте обов'язковий для підтримки в будинку атмосфери комфорту і затишку. Після установки достатньо один-два рази на півроку проводити сухе або вологе прибирання – стелі з полівінілхлориду (ПВХ) не бояться вологи і очищати їх поверхню від пилу можливо як за допомогою сухого та вологого прибирання.
Спочатку потрібно простежити, щоб монтаж був проведений акуратно і стеля сяяв свіжістю і чистотою. Оскільки ПВХ є антистатиком, великої кількості пилу і забруднень не буде. Винятком є ​​місця, де готують і купаються – кухні і ванні, а також коридори і передпокої приватних будинків, веранди і балкони, в яких бруд з вулиці і вікон осідає на поверхні стель. Тут потрібно очищати поверхні стель більш ретельно, за допомогою вологою тканинною серветки або нежорсткої пористої губки і спеціальних засобів.

Чотири  варіанти чищення натяжних стель

Існує 4 варіанти прибирання вінілових стель:
• Суха за допомогою пилососа;
• Суха за допомогою протирання тканиною;
• Волога з допомогою протирання тканиною;
• Волога із застосуванням засобів і протирання тканиною.

Складні плями: чим їх виводити?

Прибрати більш серйозні забруднення з поверхні ПВХ-плівки можна за допомогою будь-якого спиртосодержащего розчину-очисника, засоби для миття вікон. Прекрасно підійде і простий мильний розчин, засіб для миття посуду, спеціальний поліроль або миючий для натяжних стель). Використання 10%-тного нашатирного спирту (його можна розвести з водою в пропорції 1: 9) поверне блиск потьмянілим полотнам. Після зняття забруднень за допомогою будь-якого з перерахованих вище засобів потрібно насухо витерти поверхню плівки тканиною з м'якою і короткою ворсом. Для відсутності розлучень потрібно мити стелі не круговими рухами, а за напрямком – вперед-назад.

Засоби, які краще не використовувати

Натяжні стелі з вінілової плівки вимагають делікатності. Під час прибирання нічого гострого поряд з ними бути не повинно – ніякого металевого інвентарю з небезпечними для їх поверхні краями.
Не можна використовувати для зняття забруднень миючі засоби на основі лугу або кислоти, ацетон, гас та інші розчинники. Для вінілової плівки – це агресивні хімічні середовища, які сприяють руйнуванню пігментних барвників. Абразивні миючі засоби також не рекомендуються до використання, вони механічно ушкоджують зовнішні шари полотна, залишаючи глибокі і помітні подряпини.

Коли потрібен майстер

Для приведення натяжних стель в стан ідеальної чистоти і сяйва не потрібен співробітник клінінгової компанії. Озброївшись сходами і необхідними підручними засобами для прибирання – тканинною серветкою, делікатним миючим засобом і ємністю з водою – ви зможете самостійно здійснити дану операцію.

Але є ситуації, коли варто звернутися до сторонньої допомоги у догляді за натяжними системами. Фахівець з монтажу повинен бути першим, хто почне роботу з стелями у разі їх гарантійного обслуговування при затопленні і затримці в них води. Якщо вчинити інакше і почати демонтаж власними силами, крім ризику пошкодити плівку можна отримати 100%-тний відмова компанії-установника від виконання своїх зобов'язань.