Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Натяжні стелі ціни Києва

Глянцеві полотна
від 100 грн.м2
Матові полотна
від 75 грн.м2
Сатинові полотна
від 115 грн.м2
Викликати технолога

Це найпростіший спосіб дізнатися точну вартість Вашої натяжної стелі

Ціни на натяжні стелі в Києві у 2016

Натяжні стелі (ціни з установкою залежать від кількості кутів і точок освітлення) - це полотна з полівінілхлориду або тканини, просоченої поліуретановим складом. Це абсолютно нешкідливі матеріали, що не роблять впливу на здоров'я людей і тварин. ПВХ-плівки мають різну фактуру і текстуру, за рахунок чого вписуються в будь-який інтер'єр і надають особливого шарму приміщень.

  Хоча думка про те, що низькі ціни натяжних стель просто фізично не можуть поєднуватися з відмінною якістю, до сих пір не покидає свідомість багатьох людей, факт залишається фактом: прогрес дозволяє здешевлювати виробництво за допомогою інновацій. На доказ того досить згадати, скільки коштував офісний комп'ютер ще зовсім недавно.

 

Чи буде знижка при вторинної покупці натяжна системи

Кожен, хто хоча б раз замовив натяжна стеля у нас, відзначається в базі як постійний покупець і при повторному замовленні обов'язково отримує знижку в 5%, а якщо установка полотна знадобиться втретє, знижка сягає 7%.

Чи можуть з'явитися непередбачені витрати після розрахунку вартості полотна з монтажем

Коли ви оформляєте замовлення, менеджер уточнює квадратуру, кількість кутів, труб та точок освітлення, після чого озвучує кінцеву ціну з урахуванням установки. Якщо всі параметри вказані вірно, то дана вартість остаточна.

Що формує ціну натяжної стелі

В першу чергу - курс євро, оскільки у нас - тільки французькі полотна. Тобто, якщо в 2015 році сума була однією, то в 2016 році вона інша. В іншому, якщо уявити розрахунок у вигляді чека, він виглядав би таким чином:

 
Чи можна встановити вініловий стеля в дуже маленькому або в дуже великому приміщенні

Ні те, ні інше не складе проблем. Однак вартість установки зовсім маленького стелі, як то 1 м2 або 2 м2 (такі бувають в прохідних коридорах старих садиб Печерського району), не розраховується - замість неї фіксується мінімальна ціна замовлення в 1500 гривень.

Який тариф на 1 м2 ПВХ полотна

Сама плівка калькулируется з розрахунку 1 м2 = 150 грн. Далі до вартості додається монтаж, кути, округлості, інженерні мережі, прокладені вздовж стіни по стояку і так далі. Якщо ж необхідно встановити стельову систему в маленькому приміщенні 1х1 м або 2х1 м, на кшталт санвузлів в «свічках» Святошинського району, тарифікація буде здійснюватися по мінімальній сумі замовлення - 1000 гривень.

Чому на нашому сайті немає прайс-листа, щоб самостійно порахувати плату за стелю

У всіх районах Києва - Оболонському, Дарницькому та інших - є старі і нові будинки з різним плануванням, по-своєму проведеними комунікаціями і так далі. Ми вказуємо суму квадратного метра, але не можемо знати особливостей вашого будинку і ремонту. Тільки ви самі можете розповісти нам про це, щоб ми відразу озвучили точну вартість, і ви не зіткнулися з витратами, яких не планували при самостійній калькуляції.

Чому на одних сайтах натяжні стелі ПВХ - дешевше, а на інших - дорожче

Ціноутворення компанії - це не тільки стельове полотно, але ще і робота. Самі плівки коштують дорожче і дешевше, в залежності від країни виробника. Так, Швейцарські цінуються вище, а Китай завжди залишається Китаєм. Якість багетів, гарпунів і роботи майстрів також оцінюється тим або іншим чином.

Дорожче чи кольорова плівка, ніж біла

Оцінка плівки залежить від того, глянсова вона, матова або сатинова. Колір не впливає на собівартість продукту.

Що, окрім витратних матеріалів, роботи і плівки, оплачується при установці натяжної системи

Додаткова плата вважається при установці, так званого, «зоряного неба», другого, третього та інших рівнів, прихованого освітлення (світлодіодних стрічок) і нанесення фотодруку. Також 10% від суми договору оплачуються при монтажі натяжної системи на висоту від 3,15 м до 3,9 м.

Чи можна придбати ПВХ полотна з установкою на стіни

Не тільки можна, а й потрібно, адже вінілова плівка сприяє відмінному поширенню звуку в конференц-залах, університетських аудиторіях і так далі.

Скільки коштують послуги зморщок

Роботу зморщок ви не сплачуєте, оскільки ця людина тільки консультує і допомагає прийняти рішення: встановлювати натяжна стеля чи ні. За фактом, він розповідає про те, скільки і чого вам знадобиться в разі замовлення. Якщо ви прийдете до висновку, що не можете дозволити собі натяжну систему, з нашого боку буде, як мінімум, некоректно стягувати з вас плату за такий умовивід.

Чи можна оплатити замовлення в валюті

Так, ми приймаємо гривню, долар і євро, якщо вам зручно розплатитися таким чином. Сума складається, виходячи з чинного на момент оплати курсу.

Чи можна розплатитися безготівково

Ми приймає безготівкову оплату через договір рахунок-фактури. Як тільки гроші надходять на розрахунковий рахунок компанії, ми приступаємо до виконання замовлення.

Як відбувається розрахунок і чи потрібно вносити передоплату

Передоплата - частина договору, тому вносити її необхідно. Компанія «Сьоме Небо» зобов'язується виконати роботу добротно і в термін, а ви - цю роботу прийняти. Нам потрібні гарантії того, що в процесі монтажу ви не передумаєте і не відмовитеся від установки стелі. Так, потрібно внести 70% від загальної суми при укладанні договору і 30% - після того, як ви приймете роботу

ціна натяжної стелі в Києві