Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Відгуки про натяжні стелі, встановлених компанією"Сьоме небо".

Що, як не відгуки про натяжні стелі, можуть бути найкращим свідченням нашої якості та рівня професіоналізму співробітників тієї чи іншої компанії? Дійсно, без винятку на кожному інтернет-ресурсі, де пропонується установка даних систем, в кольорах і барвах розписуються численні їхні переваги, але саме відгуки, залишені клієнтами, дають можливість реально оцінити діяльність фірми.

Натяжні стелі в Києві відгуки в більшості своїй мають позитивні – ці системи здобули велику популярність завдяки своїй практичності і досить значний термін служби. Хоча неодмінно слід враховувати і той факт, що тільки ретельно підібрані якісні конструкції будуть відповідати всім вимогам, які до них пред'являються найвимогливішими споживачами. Відгуки про натяжні стелі, вироблених в Китаї, складно назвати позитивними – переважна більшість тих, хто вибрав цю систему, у результаті залишився розчарованим.

А ось французькі системи – достойні найвищих похвал, саме вони найбільш якісні. Такий натяжна стеля відгуки має тільки захоплені! Тому наша компанія пропонує споживачам виключно такі системи - ми щиро бажаємо, щоб це ваше капіталовкладення цілком і повністю виправдало себе і радувало вас якомога довше!

На даній сторінці ви можете прочитати відгуки про натяжні стелі, які пропонуються нами - з їх допомогою легко переконатися в тому, що наша пропозиція – це високоякісні системи, проблем з якими в процесі експлуатації у вас не виникне!

Але не тільки наші натяжні стелі відгуки мають позитивні, а й кожен наш клієнт гідно оцінює професіоналізм наших співробітників - починаючи від менеджерів, які нададуть вам неоцінену допомогу при виборі системи, закінчуючи майстрами-монтажниками, які з толком і акуратно підходять до виконання кожного замовлення .

Щоб переконатися в тому, що пропоновані нами натяжні стелі в Києві відгуки мають тільки позитивні, просто перегляньте їх на цій сторінці – і ви в цьому переконаєтесь!
Для тих, хто вже зацікавився даними системами, потрібно просто зателефонувати нам - за вказаними номерами телефонів, і ви зможете оформити замовлення на установку натяжної стелі в Києві з відгуками, серед яких немає жодного негативного!

 

Все супер! Вашими хлопцями я дуже задоволений, взагалі молодці, спеціалісти з великої букви))) А от ваш хлопчина, той що заміряв у мене (Дмитро), то це просто катастрофа, його треба ще трохи підучити, або це просто не його робота!!! Дівчина ваша, та, що менеджер, теж добре справляється зі своєю роботою, відповіла на всі мої питання, що мене цікавило. Потім, також з відповідальністю віднеслась, коли приїздив той технолог, телефонувала запитувала як пройшла зустріч і, коли хлопці монтували, теж періодично звязувалась і запитувала чи доїхали вони до мене і т.д. Отже, висновок моїх слів такий, що Ваша Компанія хоч і не так довго існує в Києві, але можу сказати,що для мене № 1... Персонал у Вас чудовий, зрозуміло, що окрім Дмитра))) Ваша робота мені дуже сподобалась, я в захваті!!!

 

Дякуємо Вам за відвертий та корисний відгук! Дмитро й насправді дуже молодий технолог, молодий у професійному сенсі. На сьогоднішній день, ми зупинили процес стажування Дмитра як технолога, оскільки, як Ви вірно зауважили, або це дійсно не його професія, або він не достатньо прикладав зусиль, щоб стати професіоналом та частиною команди "Седьмое небо". Адже ми ставимо перед собою високі професійні цілі, тому в нашій команді працюють тільки найкращі в сфері натяжних систем та дизайну інтер'єру.

Администрация сайта компании "Седьмое небо"

Все просто супер! "Зоряне небо" прекрасне, дуже вражає, особливо у вечірній час))) Спасибі Вашому менеджеру, що допомогла з пошуками потрібної картинки цього зоряного неба, яке зараз радує нашу душу!!! Також спасибі технологу Антону (якщо я не помиляюся) він майстер своєї роботи, дуже швидко все прорахував і відповів на всі мої запитання!!! І величезне спасибі Вашим монжаникам, які втілили всі в реальність!!! Кажу вам чесно, все просто шикарно, мої родичі в захваті!

P. S. Залишилися ще малі не вирішені питання щодо вставки, з тим у мене в приміщенні ще не клеїли шпалери, то вставку поки не монтували, це вже потім, коли приміщення буде повністю готове, я заздалегідь прозвоню і запрошу монтажників Ваших, щоб вони мені її поставили. А так все чудово! Спасибі Вам, я дуже радий, що звернувся саме до Вас)))

Монтажники у вас молодці, швидко і оперативно зробили свою роботу! А з Вами я і надалі буду співпрацювати!

Монтажники, хлопці молодці, свою роботу зробили на Ура !!! Дівчинка менеджер (Світлана) і технолог (Антон) працюють у Вас на вищому рівні))) Монтажники робили мені натяжні стелі на двох об'єктах, перший здали нормально все! Ось на другому, я тільки помітив, що там на полотні пляма, будемо це вирішувати !!! А так все просто відмінно, мені все сподобалося) Спасибо огромное! І так, проблему з плямою вирішено !!! Дівчина (менеджер) дуже швидко вирішила все, ваші працівники дали ряд порад, що потрібно зробити, мій виконроб це все виконав, і ву-аля, плями немає, там мої безолаберние працівники поставили масну пляму ... Проблема вирішена, спасибі Вам величезне! !!

На монтажі не був присутній. Так ... Бачив одним оком, ніби все нормально і чисто! Якщо щось буде не так, буду дзвонити скаржитися)

Все пройшло добре, хлопці відмінні, якби всі так працювали, як вони, жити стало б легше! Вообщем молодці! Все здали чисто, за собою прибрали все сміття. Якщо знадобляться ще натяжні стелі, знаємо до кого звернутися! Дякуємо!
 

 

Велике вам дякую! Все просто чудово, я задоволена. Ваші хлопці молодці, все зробили швидко і оперативно. Вдячна Вам!

Я злегка прискіплива в тому, що стосується надання різного роду послуг. Так як ми звернулися в Вашу компанію «Сьоме Небо» самі, без чиїхось порад, недовіра була присутня! Але хлопці дуже кваліфіковано підійшли до всіх виниклих питань, пояснили все. У підсумку - у нас чудові стелі, ніяких недоліків не знайшла навіть Я! Спасибі хлопцям за професіоналізм! Надалі, обов'язково будемо звертатися тільки в Вашу компанію!

В принципі, все пройшло нормально, швидко і оперативно. Сміття за собою прибрали, але все ж було трохи пильновато, але куди ж без цього, розумію! А так все добре. Велике вам дякую! Якщо будемо робити ще, Ваші контакти у нас є, будемо дзвонити, і будемо радити Вашу компанію знайомим і близьким!

Монтаж пройшов добре, хлопчики молодці! Все зробили в чистому вигляді! Після себе прибрали! Велике вам спасибі)

Я дуже задоволена вашими стелями, мені все сподобалося! Дивлюся і не можу очей відвести)) Надалі обов'язково ще будемо робити натяжна стеля, тому питання обртімся до Вас)) Хлопчики у Вас молодці, все просто чудово! Велике вам дякую.

Начебто, як все добре, я на монтажене був, мені все сподобалося. Прани молодці, після себе залишили все чистим. Трохи пізніше плануємо знову до вас звернутися. Дякую за таку гарну роботу!

Все ніби пройшло добре, я на монтажі не був присутній, але стелі вже бачив. Все відмінно, хлопці молодці. Все було чисто й акуратно. Велике вам дякую!

Гарна ви компанія. У вас швидка, якісна робота за адекватну ціну! Відповідальні працівники, без проблем відповідають на всі запитання, та й роботу свою роблять з совістю. Стелі виглядають ефектно, радують око. Велике спасибі за роботу!

Велике дякую! Ваші стелі просто супер, а зоряне небо в нашій кімнаті милуєтеся очей. Ви молодці, монтажники постаралися)

Все пройшло просто відмінно, я залишилася дуже задоволена! Монтажники молодці, якісно зробили свою роботу. Все здали в чистому вигляді. Будемо з Вами дружити, все просто супер !!!

Монтаж пройшов добре, дуже задоволений установкою і монтажниками. Хлопці молодці, зробили все швидко і якісно, ​​претензій до них ніяких немає. Все за собою прибрали, стелю здали чистим. Колір натяжної стелі, відповідає його вибором)) Процвітання Вашої компанії, і щоб побільше було таких досвідчених монтажників, як у Вас! Толик з Ігорем молодці!

Доступно за ціною, швидко по установці, чисто і ефектно - квартира просто стала краще) Задоволений і всім рекомендую! Хто ще, може, не вирішив, чи варто натяжні стелі ставити.

Монтажна бригада молодці! За кілька годин, без зайвих турбот, змонтувала нам новенький натяжна стеля. Шик! Ні сміття, ні клопоту. Навіть меблі рухати не довелося! Грамотні, відповідальні і доброзичливі фахівці, яких рекомендую всім!

Монтаж пройшов дуже добре, задоволений роботою монтажної бригади. Проблем ніяких не виникло! Поскаржитися нема на що))) Процвітання Вашої компанії, а монтажники нехай працюють в тому ж дусі!

Ви молодці, дуже сподобалося з Вами співпрацювати) Монтаж пройшов добре, хлопці постаралися, все зробили як треба! Будемо ще з Вами співпрацювати)

Чи не мали раніше справу з Вашою компанією, але абсолютно не пошкодували про співпрацю! Спритно, швидко, якісно і недорого встановили натяжні стелі. Монтажна бригада, молодці, все зробили чисто. Дуже вдячні їм за роботу!)))

Щиро дякую, нам все дуже сподобалося, хлопці молодці, все прибрали. Плануємо ще монтаж, може бути, влітку. Чи задоволені Вашою компанією!))