Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Стеля Зоряне небо в Києві —  насолоджуйтеся неймовірною красою!

Нас завжди заворожує мерехтіння зірок, краса нічного неба. Все найпрекрасніше, що нам пощастило спостерігати в нашому житті - створено природою: сузір'я, місяць, заходи й сходи. Саме тому ми намагаємося відобразити красу навколишнього світу у своєму, що належить тільки нам мікросвіті і в наших будинках.

Сьогоднішній час багате різними сучасними технологіями, однією з яких є технологія відтворення ефекту «зоряного неба» в найрізноманітніших інтер'єрах, що відрізняються як за призначенням, так і за стилем. Зустріти це незвичайне освітлення можна, починаючи від віталень і спалень і завершуючи нічними клубами, spa-салонами, кінотеатрами і ресторанами.
 

Технологія створення ефекту «Зоряне небо»

Компанія «Сьоме Небо» є високотехнологічною компанією і пропонує найкращі ідеї в оформленні інтер'єрів. Саме тому наші фахівці завжди запропонують кілька варіантів вирішення однієї і тієї ж дизайнерської завдання, які повною мірою підійдуть вашим візуальним перевагам і фінансовим можливостям. Натяжна стеля зоряне небо в Києві не відчуває нестачі в шанувальниках.Висока якість і робіт, точність їх виконання, а також дбайливе, раціональне ставлення до ваших фінансовим можливостям - ось головний принцип роботи Компанії «Сьоме Небо». Детально дізнатися ціни на натяжні стелі компанії можна, перейшовши у відповідний розділ сайту.

У роботі над створенням ефекту «зоряного неба» на стелі ми використовуємо кілька способів їх установки. Про кожну з цих технологій ми хочемо представити їх і розповісти про кожного детальніше:

- Оптоволоконна система освітлення «Зоряне Небо», за допомогою якої можна зробити цікавий ефект присутності великої кількості зірок і мерехтіння;

- Поєднання фотодруку (наприклад, зображення нічного неба, космосу або світил) на напівпрозорiй стелі і світлодіодів;

- Використання «зірочок» з шпильок Starpins;

- Декоративне оптоволоконне освітлення з використанням розсiючих свiтло кришталиків TM «Swarovski».

 

 

 

Як влаштовані натяжні стелі з декоративним освітленням «Зоряне небо» (Оптоволокно)

Джерела світла. В якості маленьких зірочок виступають крихітні, майже невидимі оку мініатюрні світні точки - діаметром всього 0,25 міліметра. У ролі джерела світла виступають светогенератора особливого типу та оптоволоконні нитки.

 

Типи монтажу. Застосовують установку освітлення з проколом полотна і без.

Технологія з проколом плівки полягає до установки натяжної полотна темного кольору і установці в просторі між сьогоденням і натяжною стелею ПВХ светогенератора. Потім слід, як ви вже зрозуміли прокол плівки ПВХ в множині точок і висновок крізь них світяться оптіволконних ниток, які по завершенні монтажу і установки світла підрізаються врівень з плівкою.

Технологія без проколу плівки представлена ​​стелею, що складається з двох рівнів, до першого з яких кріпляться оптоволоконні нитки. Саме ж світіння зірок і інших небесних світил ми бачимо через другий шар - власне, натяжної стелі. Для установки світла без проколу в плівці рекомендується брати напівпрозорі полотна. Однак необхідно враховувати той факт, що напівпрозоре ПВХ-полотно матової фактури представлено в більшій частині білими і максимально світлими відтінками.

 

 

При денному освітленні на полотні з проколом будуть помітні місця виведення оптоволокна, зате вночі і у вечірній час все буде ідеально - точки будуть яскраво освітлені.

При установці світла без проколу полотна ваше «Зоряне небо» днем ​​буде виглядати як звичайна стеля з гладкою поверхнею, а вночі - це буде м'яке мерехтіння зірок, менш яскраве, ніж у першому випадку.

Хочемо попередити, що висвітлення «Зоряне небо» є декоративним, але не основним. Тому для якісного висвітлення потрібна буде установка бра, світильників, ламп і люстр, що робить наявність світла в приміщенні максимальним. Але в доданні інтер'єру відчуття загадковості, таємниці, романтичного настрою магічно мерехтливого «Зоряному неба» немає рівних!

Кращий варіант "Зіркового неба" за ціною та якістю

Якщо говорити про співвідношення «ціна-якість», то компанія «Сьоме Небо» радить установку оптіволоконного «Зоряного Неба». Ці системи можна встановлювати готовими пакетами зірок-точок від 150 штук і більше. Це вкрай зручний і найбільш вигідний варіант. «Зоряний» комплект на 150 точок розрахований на покриття площі від 1 до 5 квадратних метрів.

Присутність светогенератора в таких системах передбачає можливість роботи «Зоряного неба» в різних режимах. «Зірочки» можуть безперервно сяяти, потім по черзі мерехтіти, їх сяйво може затухати і знову повертатися до колишньої силі. При наявності в генераторі світлодіодів типу RGB «зірки» можуть змінювати колір і працювати в програмованих режимах. У більш складних версіях це може бути рух небесних тіл - зірок, планет і комет, що вражає своєю реалістичністю. Інтер'єр з таким мегасучасними стелею викличе захват у всіх, хто його побачить.

Хочете створити подобу сузір'їв - немає нічого простіше! За допомогою підведення пучка з оптоволоконних ниток ви отримаєте яскрава пляма світла і, як наслідок, одну з яскравих зірок сузір'я.
 

Поєднуємо фотодрук і оптіволокно

Такий прийом допомагає зробити картину зоряного неба ще більш видовищною і живий. По всій площі полотна розташовуються сяючі зірки, розміщені на тематичному фоні, підсилюють ефект видовищності. Використовуючи свою уяву, ви можете уявити, як це красиво виглядає. Додати лише можна кілька рухомих елементів - летять комет, зірок і знаків Зодіаку.

 

 

 

Весь секрет – у підсвічуванні

В арсеналі професійних секретів Компанії «Сьоме Небо» є чимало прийомів, що дозволяють створювати неймовірно реалістичні картини зоряного неба. Один з них підсвічування об'єктів фотодруку в певних точках. Так, наприклад, якщо на ПВХ полотно нанесена фотодрук у вигляді планети, то додати їй ефектного світіння може невелика світлодіодна стрічка. А наявний світлофільтр RGB за допомогою спеціального програмного контролера дозволить задавати потрібний колір світлодіодним підсвічуванню.

 

 

Зоряні шпильки, або Starpins

Ще один наш улюблений метод, який також є секретним прийомом фахівців компанії. Starpins - світні шпильки різних кольорів, за допомогою яких на полотні можна робити будь-які малюнки в потрібному розмірі. Це можуть бути ті ж планети, квіти, зображення мультгероїв, метелики, машинки, забавні фігури і смайлики. Єдиний нюанс - світні шпильки сяють у постійному режимі, вони не можуть мерехтіти або міняти силу яскравості світіння.
Встановлюються такі светобулавкі по лицьовій стороні вже встановленого стелі після того, як під полотно будуть прокладені світлодіодні стрічки. У маленькі дірочки, зроблені на плівці ПВХ по периметру або потрібного малюнку, кріплять різнокольорові Starpins - червоні, сині, зелені, жовті, прозорі, а сяйво від світлодіодної стрічки дає потрібне освітлення.

 

 

Кришталеві розсіювачі Swarovski

Це найдорожчий, але і самий розкішний вигляд підсвічування. У декоративно-освітлювальної системі «Зоряне небо» із застосуванням кристалів Swarovski - це використання найостанніших технічних розробок на базі оптоволокна. Цей тип освітлення дозволяє відтворити дивовижний, повний магії перелив «кришталевих зірок». У систему також входить генератор і світлофільтр обертового типу, використовуються оптіволоконние нитки і забезпечують ідеальну гру світла різнокольорові кристали Swarovski. Через нитки оптоволокна пучок світла підводиться до поверхні стелі, а світловоди чітко фіксуються, щоб забезпечити виведення ниток в задані точки стелі. Від кількості світловодів, виведених в одну точку, залежить яскравість «зірки».

TM Swarovski дозволяє створювати 2 типу «Зоряного неба»:

Перший - з виведенням оптоволоконних ниток через полотно. Це допомагає у створенні розсипи зірок, включаючи не тільки випадкове їх розташування, а й чітке знаходження згідно астрономічних карт і атласів.
Другий - із застосуванням кришталевих розсіювачів Swarovski. Таке «зоряне небо» ідеально підходить для великих приміщень, залів з високими стелями. Для створення багатопроменевих «зірок» на гладкій поверхні натяжної стелі світловоди підводять в окремі лінзи або кришталеві підвіски Swarovski. Їх ограновування дозволяє з легкістю добитися ефекту лучистости і надзвичайного переливу (читайте про кристалах Swarovski на нашому сайті). Кожен кристал кріпиться спеціальним регульованим держателем. Крім того, ограновування кожного кришталика Сваровські неповторна, завдяки чому навколо кожного з них з'являється неповторний зоряний відблиск - в діаметрі від 10 до 30 см.
 

 

ВАЖЛИВО

Не буде зайвим нагадування про те, що оптоволокно проводить лише світло, і ніякого відношення до електропроводки не має. А це означає, що натяжні стелі з використанням оптоволоконних ниток і генераторів на оптоволокне безпечні в роботі і експлуатації. У більшості випадків генератор працює безшумно, лише в більш потужних моделях, розрахованих на роботу з великою і частою навантаженням - громадських і торгово-розважальних закладах (кафе, нічних клубах, Бойлінг) - вони працюють з охолоджуючим кулером і тому можуть гудіти.

При виборі типу конструкції і типу освітлення для «Зоряного неба» потрібно пам'ятати і про те, на яку величину опуститься реальний стелю по висоті після завершення установки. Адже при установці натяжної полотна та обладнання для підсвічування рівень стелі опускається на 10-15 см. Тому важливо знайти для себе оптимальний варіант «Зоряного неба», а фахівці компанії «Сьоме Небо» з радістю допоможуть вам у здійсненні вашої задумки.