Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Що краще: стелі з ПВХ або тканини?

Натяжні стелі в Києві представлені великою різноманітністю кольорів, форм і фактур. Сатин, матовий, глянець, напівпрозорий та металік, а також фотодрук на полотні овальної, каплевидної, квадратної, прямокутної і круглої форми – всі ці варіанти абсолютно доступні для втілення в інтер'єрі. Сьогодні найчастіше як полотна під натяжні стелі використовується два матеріали – тканина зі спеціальним просоченням або полівінілхлорид (ПВХ).

Вінілові стелі робляться у чіткій відповідності з конфігурацією приміщення. Виготовлення ПВХ-плівки відбувається за допомогою склеювання, а точніше зварювання стиків декількох полотен до отримання потрібних розмірів. Кріпиться ПВХ-стеля в заздалегідь встановлений по периметру приміщення профіль. Ідеальна гладкість поверхні плівки досягається за допомогою спеціальних газових гармат, що розігрівають повітря до 70 градусів. Такий температури достатньо, щоб зробити ПВХ-полотно м'якшим і еластичним і швидко зафіксувати в алюмінієвому профілі.

Тканинні натяжні стелі, в'язаннi трикотажною в'язкою з поліестерової нитки, випускається цільним безшовним полотном шириною 5 метрів. Цього розміру цілком достатньо для оформлення сучасних інтер'єрів без додавання додаткових смуг тканини. На самому початку виробництва матеріал покривається шаром поліуретану, після чого сушиться і ущільнюється до потрібної товщини. Потрібний розмір стелі вирізається з рулону текстилю, а потім кріпиться до профілю спеціальними прищіпками – без нагріву і додаткового впливу.

Плюси та мінуси тканини і ПВХ

У кожного матеріалу є свої переваги і недоліки, чітко видимі на тлі характеристик «суперника».
Стелі з полівінілхлориду (ПВХ) врятують вашу квартиру від затоплення, проте у поводженні з ними потрібно бути акуратним  – еластичне полотно досить легко пошкодити, і тоді доведеться думати про його заміну. Для установки ПВХ-стель потрібно спеціальне газове обладнання, а також компетентна бригада установників, дотримуватися техніки безпеки. Полотно з ПВХ можна надати будь-яку форму і об'єм, показати їх пластичність, особливо при оформленні стін. Для оригінального дизайну інтер'єрів вони просто незамінні – їх можна використовувати під багаторівневих конструкціях і оснащувати підсвічуванням будь-якого рівня складності.

Cтеля з ПВХ

Cтелi з ПВХ

Cтелi з ПВХ-плiвки

Cтелi ПВХ

Тканинні натяжні стелі значно перевершують за вартістю вінілові, вимагають більш ретельного догляду. Вони легко вбирають сторонні запахи, тому для установки на кухні їх не рекомендують. За механічним характеристикам тканинне натяжний полотно міцніше, однак у разі затоплення воно буде безповоротно зіпсовано і не прийме колишню форму, як у випадку з стелями ПВХ. З переваг можна відзначити – морозостійкість, довговічність і повітропроникність.

Тканинні натяжні стелі

Натяжні стелі з тканини

Натяжні тканинні стелі

Натяжні стелі тканиннi

За популярністю ПВХ-стелі перевершують тканинні полотна, їх часто встановлюють у квартирах і приміщеннях громадського призначення, однак для заміських дач і котеджів тканинні стелі будуть не менш актуальні, оскільки тут немає ризику затоплення, а для оздоблення інтер'єру вони підходять ідеально.