Свiтильники якої потужностi пiдiйдуть для натяжних стель з ПВХ
Готовi натяжнi стелi самi по собi нiколи не будуть так виграшно виглядати, як в оточеннi вдало пiдiбраних свiтильникiв, люстр та бра. Використання гри свiтла потрiбного типу – яскравого, холодного, теплого або розсiяного – дозволить максимально вигiдно пiднести красу i розкiш натяжних французьких полотен. Але чи всi освiтлювальнi прилади пiдходять для установки на стелю з ПВХ або потрiбно враховувати технiчнi особливостi матерiалiв i конструкцiї, з яких i складаються натяжнi системи? Питання, на яке потрiбно неодмiнно знати вiдповiдь всiм, хто найближчим часом планує прикрасити iнтер'єр цим видом декору.
Стелi ПВХ – це вiнiлова плiвка, яка при високотемпературному нагрiваннi може попросту проплавитися або деформуватися. Це можливо при установцi свiтильникiв, металеве кiльце навколо яких дуже сильно перегрiвається. У кращому випадку ви отримаєте жовте коло навколо металевого обiдка свiтильника.
Вимоги до свiтильникiв
У полотна французьких натяжних стель компанiї «Сьоме небо» можна встановлювати будь освiтлювальнi прилади та пристрої – вiд найпростiших до складних систем освiтлення, з урахуванням деяких обмежень:
- Температура нагрiву освiтлювального приладу не повинна перевищувати 70° С;
- Потужнiсть освiтлювального приладу з лампою розжарювання 220 V не повинна бути бiльше 35 W;
- Освiтлювальнi прилади з лампами галогенного типу повиннi бути не бiльше 12 V з максимальною потужнiстю 35 W.
P.S. Якщо освiтлювальнi прилади i свiтильники вже придбанi i не зовсiм пiдходять пiд вимоги до установки, не варто засмучуватися. Фахiвцi монтажної бригади зроблять їх роботу максимально безпечною за допомогою установки термоiзоляцiї.