Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Свiтильники якої потужностi пiдiйдуть для натяжних стель з ПВХ

Свiтильники до натяжних стель

Готовi натяжнi стелi самi по собi нiколи не будуть так виграшно виглядати, як в оточеннi вдало пiдiбраних свiтильникiв, люстр та бра. Використання гри свiтла потрiбного типу – яскравого, холодного, теплого або розсiяного – дозволить максимально вигiдно пiднести красу i розкiш натяжних французьких полотен. Але чи всi освiтлювальнi прилади пiдходять для установки на стелю з ПВХ або потрiбно враховувати технiчнi особливостi матерiалiв i конструкцiї, з яких i складаються натяжнi системи? Питання, на яке потрiбно неодмiнно знати вiдповiдь всiм, хто найближчим часом планує прикрасити iнтер'єр цим видом декору.

Стелi ПВХ – це вiнiлова плiвка, яка при високотемпературному нагрiваннi може попросту проплавитися або деформуватися. Це можливо при установцi свiтильникiв, металеве кiльце навколо яких дуже сильно перегрiвається. У кращому випадку ви отримаєте жовте коло навколо металевого обiдка свiтильника.

Вимоги до свiтильникiв

У полотна французьких натяжних стель компанiї «Сьоме небо» можна встановлювати будь освiтлювальнi прилади та пристрої – вiд найпростiших до складних систем освiтлення, з урахуванням деяких обмежень:

  1. Температура нагрiву освiтлювального приладу не повинна перевищувати 70° С;
  2. Потужнiсть освiтлювального приладу з лампою розжарювання 220 V не повинна бути бiльше 35 W;
  3. Освiтлювальнi прилади з лампами галогенного типу повиннi бути не бiльше 12 V з максимальною потужнiстю 35 W.

P.S. Якщо освiтлювальнi прилади i свiтильники вже придбанi i не зовсiм пiдходять пiд вимоги до установки, не варто засмучуватися. Фахiвцi монтажної бригади зроблять їх роботу максимально безпечною за допомогою установки термоiзоляцiї.