Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Чому натяжні стелі на кухні в Києві зустрічаються дуже часто?

натяжні стелі на кухні Кухня – це не просто та частина будинку або квартири, де відбувається процес приготування їжі, часто це кімната, де вечорами зустрічається вся родина і вечеряє, розповідаючи один одному про своє минулий день. Ремонт цього приміщення у багатьох викликає великий стрес – ще б пак, необхідно зробити її не тільки привабливою і затишною, але і підібрати найбільш практичні конструкції, так як через специфіку приміщення багато матеріалів не проходять перевірку на міцність і довговічність. Натяжні стелі на кухні пропонувалися багатьом споживачам, але ще десяток років тому більшість з них відмовлялися від цих систем. Аргументували це так – як може прослужити довго тонка плівка в приміщенні, де кожен день доводиться щось варити, смажити, тушкувати і т.д. Але за останній час прихильників вибору даної системи для кухні значно прибуло – і натяжні стелі на кухні в Києві сьогодні зустрічаються досить часто.

Причина популярності даних систем саме на кухні пояснюється цілим рядом їх переваг, які наведені нижче.

 1. Висока міцність. Якщо ви думаєте, що натяжні стелі на кухні будуть назавжди і безповоротно зіпсовані після першого попадання в них, наприклад, пробкою від шампанського, то ви помиляєтеся. При всій своїй зовнішній делікатності, дана конструкція здатна витримати багато чого – якщо, звичайно, ви не вирішити метати в неї ножі.
  2. Натяжні стелі в такому приміщенні як кухня – це один з хороших варіантів, так як вони зберігають свою первинну форму, навіть якщо ви вирішите готувати обід на роту солдатів - вони чудово витримують високі температури.
  3. Натяжні стелі на кухні в Києві часто не хочуть встановлювати через острах того, що полотно протягом короткого періоду часу стане непривабливим і тьмяним. Але це абсолютно не так! Натяжні системи чудово піддаються очищенню, крім того, надати їм колишню красу можна, лише озброївшись нашатирним спиртом, розведеним водою і м'яким шматочком тканини.
  4. Ще один переконливий і незаперечний аргумент на користь того, щоб вибрати натяжні стелі для кухні – це те, що на полотні ніколи не утворюється шкідливий для здоров'я людини грибок, а також цвіль, що для цього приміщення в принципі далеко не рідкість.

   

  Як ви могли самі переконатися, натяжні стелі для кухні – рішення однозначно вірна, оскільки ці конструкції самі по собі мають масу переваг, а в даному випадку – значно краще інших варіантів!

  Звернувшись в нашій компанію, ви зможете встановити натяжні стелі на кухні в Києві! Їх безперечна відмінна якість і неймовірно широкий вибір варіацій дозволять зробити будь-яку кімнату унікальною! Наші фахівці завжди до ваших послуг, якщо ви потребуєте будь-якої допомоги при виборі системи, а монтажники-професіонали з легкістю втілять її в життя!

  Натяжні стелі на кухні Київ пропонує самі краще, тому що в ньому перебуваємо ми, компанія «Сьоме небо»! Ми пропонуємо киянам тільки найкраще!