Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Який термін служби натяжної стелі

Сучасні інтер'єри все частіше облаштовують не тільки з урахуванням естетичності використовуваних матеріалів, а й з розрахунком на їх функціональність і максимально довгий термін служби. Купуючи натяжну стелю – сучасну конструкцію, що дозволяє швидко і вишукано перетворювати простір – власники житлових, офісних або торгових приміщень бажають бачити у ній цілий ряд якісних властивостей. З технічними достоїнствами у натяжних стель усе добре: ця система розроблена таким чином, щоб за красивою ширмою глянцю, перламутру або сатину ви змогли побачити неповторний спектр її вад.

  1. Термін служби мінімум 12 років.срок службы натяжных потолков
  2. Високі вогнетривкі якості.
  3. Вологостійкість.
  4. Чистота (не збирає пил та бруд).
  5. Висока міцність матеріалу.

Всі ці технічні переваги в комплексі з красою стелі роблять даний матеріал вкрай вигідним для благоустрою приміщень усіх видів.

Термін служби натяжних полотен не завжди однаковий і залежить від таких факторів:

Практика показує, що термін служби натяжних стель в європейських країнах перевищує 25 років. Це говорить про те, що по-справжньому якісні конструкції з натяжними полотнами довговічні і радують своїх власників красою й надійністю багато-багато років.

сколько служат натяжные потолкиОскільки ми вибираємо декор, який повинен служити не одне десятиліття, економити на якості, а іншими словами, на ціні – не варто. Адже всі ми пам'ятаємо англійське прислів'я: «Скупий платить двічі!». І не бажаємо опинитися в ролі того, хто віддасть гроші за неякісний товар.

Щоб цього уникнути, віддавайте перевагу лідерам ринку. Сьогодні такими є французи. Їх монтажні системи і полотна бездоганні. Хоч спочатку ідея натяжних стель з'явилася в Швеції, французи довели техніку декорування стель за допомогою ПВХ і поліуретанових тканинних полотен до досконалості. Тому, якщо ви хочете отримати якість, замовляйте натяжні стельові системи, виготовлені у Франції.

Варто не забувати про дбайливе ставлення і правильний догляд. Полотно стелі хоч і міцне (витримує до 100 кг ваги на 1 квадратний метр), але дуже тонке: якщо зачепити поверхню гострим предметом, відновлення буде неможливим або вкрай складним. А під час регулярного очищення стелі від забруднень (1-2 рази на рік) радимо вдаватися лише до відповідних за складом засобів і м'яких (ні в якому разі не жорстких і абразивних) серветок та щіток для прибирання. При дотриманні вищезазначених рекомендацій стеля на довгі роки прикрасить інтер'єр.