Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Чи «дихає» натяжна стеля?

Іноді від наших численних клієнтів можна почути запитання: «Чи дихають натяжні стелі?» Пропонуємо розібратися, дійсно дихають натяжні стелі чи ні, і чи є важливою ця властивість деяких оздоблювальних матеріалів в цілому?

Натяжні стелі – шкідливі чи ні?За багаторічний досвід роботи у сфері будівництва ми, досконально розібралися в природі цього питання. Усім нам важливо, що б інтер'єр, в якому ми живемо і працюємо, був не тільки красивим, але і не приносив шкоди нашому здоров'ю та здоров'ю близьких нам людей. Існує думка, що натуральні оздоблювальні матеріали обов'язково повинні пропускати повітря. Однак, це певною мірою міф, який ми і розвіємо в цій статті.

Всі оздоблювальні матеріали можна класифікувати як екологічні та екологічно чисті. Екологічні оздоблювальні матеріали - це ті матеріали, які існують в природі і не піддаються істотній обробці, яка кардинально змінює склад і властивості, наприклад: камінь, дерево, папір, скло. Екологічно чисті матеріали - це матеріали, які не існують в природі в чистому вигляді, вони створені людиною, тим не менш, нешкідливі для здоров'я людини, наприклад: ПВХ (лінолеум, бамбукові шпалери на флізеліновій основі, натяжні стелі, пластикові вікна і т.д .). Винахід будівельних матеріалів продиктовано необхідністю людства в певних експлуатаційних властивостях, якими не володіють матеріали, створені природою.

Натяжні стелі перевершують за експлуатаційними властивостями, а також візуальних характеристиках і паперові шпалери, і гіпсокартон, і шпаклівку, і фарбу. На сьогоднішній день натяжні стелі - єдиний у світі матеріал, який може дати таку величезну кількість візуальних ефектів, при цьому з'єднувати в собі неповторні експлуатаційні властивості.

Чи дихають натяжні стелі?Якщо клієнти переживають про відсутність пропускання повітря ПВХ-полотном з причини того, що вважають необхідною природну циркуляцію повітря в приміщенні для створення гарного клімату, то з цією функцією справляються отвори під освітлювальні прилади в натяжній стелі, які, зауважте, не герметично прилягають до освітлювальних приладів , Більше того, вентиляція в приміщенні, якщо ви робите сучасний ремонт, повинна забезпечуватися спеціалізованою системою вентиляції, яку можна заховати за натяжною стелею, а вентиляційні отвори при бажанні можна вивести і в натяжній стелі. Так само зверніть увагу, що профіль, який є каркасом для натяжної стелі, не герметично прилягає до стіни або ж гипсокартонному основи, у випадку якщо монтаж натяжної стелі проводиться в гіпсокартонний короб, це теж дає природну циркуляцію повітря.

Багато наш клієнти порівнюють натяжна стеля з властивостями гіпсокартону, стверджуючи, що гіпсокартон складається з екологічного гіпсу і паперу, проте вкрай мало людей цікавиться сполучною речовиною, його екологічністю, за рахунок якого листи гіпсокартону і володіють всім відомими експлуатаційними властивостями. Також в приміщенні гіпсокартон насичується пилом, на відміну від натяжної стелі, що володіє антистатичним властивістю. Таким чином, ми з вами можемо зробити висновок, що повітря чистіше в приміщеннях, де встановлені натяжні стелі, оскільки циркуляція повітря зберігається при цьому виді обробки і при цьому, стельова поверхня залишається такою ж чистою, як і в перші дні після монтажу натяжної стелі. А значить клімат приміщення чистіше.

Сміливо використовуйте нові технології, нові, найдосконаліші можливості французьких натяжних систем Компанії «Сьоме небо» у своєму ремонті. Насолода від красивого, комфортного, зрозумілого вам інтер'єру ми гарантуємо!