Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Чи встановлюють натяжні стелі у ванній?

Натяжні вінілові стелі для приміщень з підвищеною вологістю – ванних, душових, басейнів – можна вважати найбільш функціональним засобом оформлення. Унікальні властивості ПВХ плівки попереджають появу конденсату, що в свою чергу, не дає утворитися і розвиватися грибку і цвілі. Серед переваг полівінілхлориду – легкий догляд (досить витерти забруднення сухою або вологою тканиною) і декоративність. Для ванних і душових, де постійно присутня пар і бризки, що залишають сліди – це найкраще рішення!

Вінілове покриття при постійному перебуванні у вологому середовищі зберігає первинну форму і колір. Ставити конструкції з натяжними стелями можна в душових, ванних кімнатах і басейнах без побоювань про втрату їх якостей і характеристик. Натяжні стельові системи європейських марок витримують від 12 років служби і більше при експлуатації в температурному режимі від 0 ° С до +50 ° С. Для російських бань і фінських саун, де температура в два рази вище, і для приміщень без опалення вони не застосовні. Але й тут є вихід – для приміщень без опалення підійдуть тканинні натяжні стелі, що витримують температуру до -40 ° С.

Натяжні стелі для ванних і душових – поза конкуренцією!

Переваги вінілового покриття для ванних і душових очевидні:

- волого-і термостійкість;
- попереджає появу плісняви;
- строк служби;
- декоративність;
- простота прибирання.
У нашому каталозі представлено безліч вдалих прикладів оформлення інтер'єру за допомогою натяжних стель ПВХ, і ванні кімнати є одними з найбільш креативних і цікавих. Тут ви можете побачити наші готові проекти і оцінити, як виглядають натяжні стелі в приміщеннях ванних кімнат і басейнів. Впевнені, що ви легко підберете унікальне рішення і для себе, а інтер'єр ванної перетворите в саме стильне місце у вашому домі!

Такою може бути ваша ванна кiмната:

Натяжные потолки ванная

Натяжные потолки в ванной

Натяжные потолки в ванной комнате

Натяжные потолки ванная душ

Натяжные потолки ванная душевая

Басейни с натяжними стелями:

                             Бажаємо успіхів у створенні неповторного інтер'єру!