Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Натяжні стелі з фотодруком в Києві – вибір на користь оригінальності!!

Натяжні стелі з фотодруком сьогодні є найбільш популярною технологією оформлення стельових поверхонь інтер'єрів різного призначення – житлових, офісних, торгово-розважальних. Сам по собі, малюнок на стелі не може бути гарантією вдалого дизайну, проте його гармонійне поєднання з іншими дизайнерськими рішеннями дає в підсумку просто обескураживающий, блискучий результат. Головний плюс в тому, що використовуючи технологію фотодруку на натяжних стелях, ви гарантовано отримуєте абсолютно ексклюзивний інтер'єр будинку, офісу чи магазину.

Якщо ви вирішили застосувати технологію фотодруку на натяжних стелях у створенні свого інтер'єру, рекомендуємо вам слідувати правилам, які Компанія «Сьоме Небо» виробила за численні роки своєї успішної і плідної роботи. Впевнені, що завдяки нам у вас буде найкращий натяжна стеля з фотодруком в Києві! Відгуки на натяжні стелі від нашої компанії допоможуть вам прийняти швидке і правильне рішення.

Натяжні стелі з фотодруком: професійні рекомендації з вибору зображення

Небо над головою. Вибираючи зображення для друку на натяжній ПВХ-полотні, подумайте про те, щоб композиція відповідала призначенню приміщення, передавала потрібний вам сенс. На стелі над головою ми дивимося, немов на небо. Тому не дивно, що все, що викликає у нас асоціацію з цією темою, може бути використано для фотодруку. Білосніжні хмари, прослизають крізь верхівки хмарочосів, крони високих дерев, різнобарвна веселка, птиці, ширяють високо в небі, маленькі метелики і ліс на тлі пробиваються крізь листя сонячних променів. Такі сюжети дуже популярні і часто застосовуються для створення оригінальних інтер'єрів.

 

                                       фотодрук на натяжних стелях

 

Тема як джкрело натхнення. Вибір такої тематики є оптимальним рішенням для кімнат, де присутні низькі стелі, а також для приміщень, в яких природне світло мінімальний або повністю відсутня. Варто взяти до відома, що ось такі приємні оку види і картинки надають виключно позитивний психологічний вплив на людину, тому натяжна стеля з зоряним або ясним небом, або в польоті, в небі птахами, а можливо – з верхівками хмарочосів або ж верхівками квітучих крон дерев буде головним інтер'єрним шедевром в приміщеннях, головне завдання яких – відпочинок, розслаблення, релакс.

 

                                       фотодрук на натяжних стелях

 

Ідеї для оформлення дитячої. А ось із зображеннями в інших тематиках варто бути більш обережним і уважним, оскільки в дизайн приміщень замість гармонії можна внести нотки неузгодженості за стилем, кольором та іншим факторам оформлення інтер'єру. Так, наприклад, для прикраси стель дитячої кімнати, зображення може бути ілюстрацією з улюбленого мультика або книги дитини, також цікаво виглядають тематичні картинки, що підкреслюють вік дитини, його інтереси, захоплення. Так, наприклад, якщо ваша дитина йде в перший клас, і ви готуєте новий інтер'єр – хорошим мотивом, нагадуванням про цілі вашому чаду будуть картинки з буквами і цифрами, геометричними фігурами – така атмосфера вже точно буде налаштовувати дитину на позитивну діяльність, досягнення у навчанні . 

 

                                       натяжні стелі з фотодруком

 

Створення інтер'єру вітальні кімнати – це завжди складний процес, оскільки як правило у цього приміщення багато функцій: це і головний зал для сімейних торжеств, це і атмосфера для тихих спільних вечорів кількох поколінь. Іноді вітальня може також виконувати функції спальні, а також їдальні. Тому ми радимо зупиняти свій вибір на нейтральних зображеннях, або ж зображеннях які продовжують і підкреслюють загальний стиль приміщення.

 

                                       натяжні стелі з фотодруком

 

                                       натяжні стелі з фотодруком

 

Зважуй та вирiшуй! Зображення завжди необхідно ретельно обдумувати, і слідувати правилу – чим воно яскравіше, тим менше повинна бути площа такого стелі. Однак арт-принт може стати в цьому випадку винятком із правил, оскільки його можна віднести не до фотографічного, а скоріше до художнього зображення – візерунки, орнаменти, композиції з системно повторюваних елементів. Арт-печаткою дійсно можна прикрасити будь-яку площу стелі, навіть найбільшу, при цьому така стеля буде виглядати стильно і бути головним інтер'єрним шедевром.


Замовляючи натяжний полотно з фотодруком, ви маєте чудову можливість відчути себе дизайнером власного інтер'єру – запропонувати як ідеї для арт-принта власний ескіз малюнка. Ви можете намалювати свій візерунок на аркуші паперу, а дизайнер Компанії «Сьоме Небо» створить файл для друку на ПВХ-полотні. Ідеєю для створення ескізу може послужити як ваш начерк, так і гарний шаблон візерунка, який ви побачили на шпалерах, шторах, тканини. При цьому ціна на натяжну стелю, виконану за оригінальним ескізом, буде такою ж, як і при виборі зображення з фотостоку. Такий цікавий прийом з дублюванням однакових елементів в оформленні інтер'єру часто використовується дизайнерами для додання гармонії, колірного і стилістичної єдності.

Які ще теми можуть бути використані? Морське узбережжя у ванній кімнаті, репродукція картини відомого художника у вітальні, соковиті тропічні фрукти розміром на всю стелю в кухні – у сучасних арт-технологій немає кордонів і вони готові втілити будь-яку вашу ідею.

 

                                       натяжні стелі з фотодруком

 

                                       натяжні стелі з фотодруком

 

Можна також відобразити улюблені і рідні обличчя на полотнах натяжних стель. Для цього знадобиться лише фотографія в хорошій якості, а інше фахівці Компанії «7 Небо» беруть на себе. Милі серцю особи або пам'ятний момент вашого життя буде служити незмінним джерелом натхнення і радості для вас, підбадьорювати і піднімати настрій в будь-яких життєвих ситуаціях.

 

                                       натяжні стелі з фотодруком                                   

 

Натяжні стелі c 3D фотодруком – неймовірно реалістичні і ультрамодні – стали одним з нововведень в технології фотодруку, яке дає величезні можливості в оформленні інтер'єрів. Відтворити настільки живий образ в малюнку можна завдяки друку на полотні ПВХ тривимірного зображення об'єкта або візерунка. Передача обсягу фігур і елементів в найдрібніших нюансах форми і кольору забезпечує ефект ілюзії реальності.

Однак 3Д фотодрук не можна назвати «спокійним» варіантом прикраси вашої стелі. Швидше за все, такий варіант підійде для сміливих і яскравих особистостей. Однак у ексклюзивності інтер'єру рівних вам вже точно не буде

 

                                       натяжні стелі з фотодруком

                                       натяжні стелі з фотодруком

 

Обирайте з Компанією «Сьоме Небо» все, що ви хочете бачити в своєму інтер'єрі – оточуйте себе тим, що подобається, радує і надихає. Адже ваш інтер'єр – це ви, ваші мрії, думки і мети! І те, як їм він буде, теж залежить тільки від вас. А фахівці Компанії «Сьоме Небо» лише допоможуть бездоганно втілити ваші інтер'єрні побажання в реальність.

Засоби нанесення фотодруку на ПВХ-полотно

 

Екосольвентний тип фотодруку

Виконується на тканинних полотнах із застосуванням екосольвентний чорнила. Для чистоти передачі кольору у пресі використовуються білі або максимально світлі полотна. Максимальна ширина друку складає 3,5 метра. Друк на тканинних полотнах TM «Clipso» найвищою мірою імітує роботу художника на полотні. Екосольвентні чорнило екологічні і допустимі за всіма показниками для житлових приміщень, при цьому володіють високою цветоустойчивостью до денного світла, а також довгострокові у своєму первісному вигляді. Компанія «Сьоме Небо» рекомендує натяжні стелі з фотодруком, нанесеної саме таким способом.

Ультрафіолетовий тип фотодруку

В ультрафіолетовому способі застосовується особлива УФ-фарба. Вона більш щільна, ніж сольвентні чорнило, тому цей спосіб може застосовуватися на будь-якому кольорі натяжної полотна. Друк ультрафіолетовим способом дорожче, ніж екосольвентний чорнилом.

Латексна

Фотодрук латексом виконується на спеціальних широкоформатних плоттерах для латексної друку. Цим способом можна друкувати зображення необмеженої ширини. Технологічно досконала печатка гарантує фотографічна якість зображень. Через нанесений шар фарби не просвічується навіть тканинна структура натяжних полотен, що дозволяє відтворювати зображення з високою точністю. З причини своєї високої ціни, цей спосіб не дуже популярний на масовому ринку.

Як замовити натяжну стелю з фотодруком в компанії «Сьоме Небо»


Процес замовлення натяжної стелі з фотодруком практично нічим не відрізняється від стандартного замовлення натяжної стелі. Однак нюанси все-таки, є:

1.  Вам необхідно з нами зв'язатися і вибрати час зустрічі з технологом.
2. При зустрічі на об'єкті технолог Компанії «Сьоме Небо» проведе завмер геометрії майбутнього натяжної стелі, ознайомить вас з «банком» зображень, які можна нанести на полотно обраної вами фактури. Якщо у вас буде бажання створити своє, неповторне зображення - наш дизайнер обов'язково виконає поставлене вами завдання в максимально короткі терміни.
3.  Як тільки зображення буде схвалено вами - процес фотодруку на виробництві буде запущений.
4.  І найприємніший момент для вас - прийняття виконаних робіт, а також ми даруємо вам сертифікат на безкоштовне післягарантійне обслуговування протягом 1-го року експлуатації натяжної стелі від Компанії «Сьоме Небо».