Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Арт-принт: ваш інтер'єр запам'ятають!

арт принт фотоАрт-принт або художній друк – це не просто ваш експеримент в облаштуванні інтер'єру, а й знайомство з вашою яскравою індивідуальністю. Однакові планування квартир, схожі один на одний інтер'єри, стандартні меблеві гарнітури, штори, килими, світильники – як з усього цього вирватися і заявити про свою оригінальність? Адже ми всі неповторні, кожен з нас –  індивідуальність, причому яскрава і дуже непроста. Як хочеться, щоб і будинок був схожий на нас, перейняв усі наші звички та характер, став відображенням душі, бажань і прагнень. А ще хочеться, щоб він дарував усім, хто в ньому живе й прокидається щоранку, радість, наповнював позитивом і давав сили на весь майбутній день.

Гідна відповідь такому побажанню – використання арт-принта (вашого власного або запропонованого дизайнером) на стінах та стелях при оформленні кімнат будинку – залу, спальні, дитячої, гостьової кімнати, кухні, передпокою, ванної кімнати. За допомогою малюнка, нанесеного на натяжні полотна, є можливість кардинально змінювати атмосферу приміщення, звертаючи увагу на тему зображеного об'єкта. Коні, нічне місто, лебідь посеред озера, величний Біг Бен, оповитий туманом, чарівна квітка японської сакури, гірський водоспад і червоний Феррарі –  кожен сюжет знаходить в людині свій відгук. Один малюнок занурює в філософські роздуми, інший – розслабляє розум і дає можливість мріяти, будуючи грандіозні плани, третій – викликає море позитивних емоцій та радості, четвертий – заряджає активною енергією і силою, здатною й гори перевернути.

арт принт в інтер'єріАрт-принт – це трохи самоаналізу, трохи релаксу, трохи мистецтва та море оригінальності. Щоб зробити свій будинок не схожим ні на який інший будинок в світі, додайте в нього яскраві емоції за допомогою друку на полотні душевної картинки – і прокидайтеся щоранку з радістю й новою мрією. Ви можете підібрати будь-яке тематичне зображення за своїм смаком:

  1. Природа та тварини.
  2. Графіка та арт-об'єкти.
  3. Космос та фантастичні сюжети.
  4. Люди або персонажі з фільмів.
  5. Герої коміксів та мультиплікаційних фільмів.
  6. Сучасна техніка: автомобілі, гелікоптери, мотоцикли, літаки.
  7. Архітектурні споруди.

Всі ці мотиви ми готові представити у тому виконанні, яке вам цікавіше:

Бажаємо вам удачі в оформленні унікального і сучасного інтер'єру з арт-принтом!