Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Натяжні стелі – великi можливості у створеннi чарiвних інтер'єрів

Натяжна стеля є єдиним видом оздоблення приміщення, для якого можлива реалізація не тільки плоскої форми, а й створення будь-яких складних форм на стелі за дуже швидкий час. Тому компанія «Сьоме небо» розвиває технології багаторівневих натяжних стель. Форм натяжних стель існує досить багато, отже компанія «Сьоме небо» пропонує свою класифікацію, їх можна умовно поділити на кілька основних груп.

Площини

Натяжні стелі ПВХ площини

Площина – це найпростіша поверхня. Установка натяжної стелі плоскої форми є класичним рішенням, на якому зупиняється більшість замовників. Дана форма натяжної стелі дозволяє максимально досягти ефекту вирівнювання поверхні і приховування перепадів висоти, всі дефекти, тріщини і нерівномірність кольору базової стелі. У разі реалізації плоскої форми можлива установка натяжної стелі паралельно базового, паралельно підлозі, або під певним, обраним замовником кутом.

 

 

 

 

Переходи рівнів (багаторівневі натяжні стелі)

Багаторівневі натяжні стелі

При використанні натяжних стель кількість і форма рівнів обмежуються тільки вашою фантазією. У першу чергу даний варіант обробки цікавий можливістю поєднання різних фактур і кольорів, що дозволяє створити в інтер'єрі одного приміщення декілька незалежних областей з різним смисловим навантаженням. Також важливо врахувати, що багаторівнева стеля не має жодних обмежень у можливій формі, кількості рівнів, і при цьому має всі переваги натяжної стелі, що не можна сказати про багаторівневу гіпсокартонну конструкцію.

 

 

Арки

Дана форма може бути цікава, якщо замовник прагне змінити стандартну прямокутну геометрію приміщення і надати їй родзинку у вигляді плавного переходу поверхні натяжної стелі в площину стін, або створити на стелі куполоподібні форми. В останньому випадку задіються стіни по всьому периметру приміщення. При цьому до радіусу кривизни і висоті підйому полотна не пред'являється ніяких обмежень – вони можуть змінюватись в довільних межах.

Хвилі

Дана форма є однією з найбільш красивих і складних форм, яку можна надати натяжній стелі. Вона характеризується плавними вигинами полотна, що нагадують хвилі. Амплітуда їх може бути однаковою, можна відтворити загасаючу або наростаючу синусоїду, різні кроки і гребені хвилі. Вигини можна розташувати як уздовж однієї або двох стін, так і по всьому периметру приміщення – в цьому випадку поверхня натяжної стелі буде подібна поверхні моря. У поєднанні з темними глянцевими полотнами плавні форми хвилі створюють неповторний ефект при погляді під будь-яким кутом.

Дюни

Натяжні стелі ПВХ дюни

Зазвичай термін «дюни» застосовується до піщаних скупчень, утворених вітровою акумуляцією. У разі натяжних стель мова йде про форму у вигляді тривимірної форми, яка візуально нагадує ті самі піщані пагорби. Зміна діаметру і глибини дюни, а також використання різних світильників у поєднанні з цією формою надає приміщенню особливий загадковий вигляд.

Цікавого ефекту можна досягти, використовуючи для даної форми глянцеві фактури – в цьому випадку віддзеркалення світла під різними кутами створює незвичайний образ. Перехід від основної площини натяжної стелі до дюни може мати або чіткі обриси, або бути плавним. Кількість і розміри даної форми обмежені тільки площею самого полотна, при цьому вони можуть використовуватися в комбінації з іншими елементами на натяжній стелі.

 

Конуси

Натяжні стелі ПВХ конуси

Дана форма використовується для обрамлення колон (по аналогії з аркою і стінами відбувається перехід поверхні натяжної стелі до периметру колон). Такі форми можуть бути виготовлені з полотен будь-яких кольорів і фактур, їх діаметр і висота задаються замовником в довільних межах.

При цьому конус може бути представлений як окремим елементом на поверхні натяжної стелі, так і може плавно виходити з основного рівня. Нижня частина конуса може бути виконана у вигляді площини (у формі овалу, прямокутника, квадрата, кола) або у вигляді краплі. Існує можливість створення декількох конусів в одній фігурі.