Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Багаторівневі натяжні стелі –  ідея для яскравого дизайну

Увімкніть багаторівневі натяжні стелі в інтер'єр вашого будинку або офісу в Києві, і ви відчуєте, як уже оновлені приміщення наповнить гармонія, краси, стиль і затишок. І це не просто збіг і заслуга дизайнера, а властивість багаторівневих натяжних стель перетворювати простір, в якому живе, працює, вчиться і відпочиває людина, наповнювати його чистотою, світлом, так званої воздушностью. Насправді багаторівневі натяжні стелі пропонують величезні можливості в оформленні інтер'єрів будь-якого типу призначення, вони здатні створювати справжні шедеври і дарувати нам почуття величезного емоційного задоволення.

Багаторівневий стеля з підсвічуванням – стильною люстрою, точковими світильниками, системою освітлення «Зоряне небо» з світлодіодів і оптіволокна – буде виглядати ще вигідніше і актуальніше, особливо у вечірні години. Багаторівневий стеля з підсвічуванням чудово підходить для оформлення віталень, дитячих і спалень, де споглядання красивих натяжних полотен доцільно і природно, а також для великих і просторих холів громадських закладів, банкетних і конференц-залів, декоративного оформлення інтер'єрів магазинів і бутиків.

Багаторівневі натяжні стелі в залі – особлива тема, улюблена дизайнерами і замовниками. Декорування домашніх інтер'єрів в Києві з їх допомогою завжди говорить про сміливості і оригінальності задумки, зате кінцевий результат дизайн–проекту перевершує всі очікування. Приміщення змінюється візуально, стає трохи вище або нижче залежно від обраної гами кольорів, геометрії полотен і кількості рівнів. Правильно розташована підсвічування дає оптимальне освітлення використовуваної фактурі – глянцю, сатину, перламутру, напівпрозорому полотну. Усе разом це створює приголомшливий ефект вишуканості та стилю.


Дворівневі натяжні стелі від компанії «Сьоме небо»: з вами працюють справжні професіонали

Компанія «Сьоме небо» не просто виготовляє багаторівневі декоративні натяжні стелі на замовлення, але і допомагає з їх допомогою розробити і втілити в життя унікальні дизайн-проекти інтер'єрів. У нашому штаті є досвідчені дизайнери, для яких творчість, краса і побажання клієнта – в пріоритеті! Своїми ідеями вони із задоволенням діляться з усіма, хто звертається в компанію «Сьоме небо», і допомагають у здійсненні найсміливіших планів щодо оформлення житла. Поставте перед ними завдання, розробити проект багаторівневих декоративних натяжних стель для залу – і функціональне і в той же час повне естетичності рішення, запропоноване фахівцями, вас підкорить.

У роботі ми найчастіше маємо справу з дворівневими декоративними натяжними стелями, саме їх воліють мешканці нашого міста, і ми намагаємося повністю слідувати їхнім бажанням. Дворівневі натяжні стелі чудово виглядають в невеликих за розміром приміщеннях, тому домашній інтер'єр для нього підходить якнайкраще. Особливо цікавий ефект «ширяють у повітрі» дворівневих декоративних натяжних стель. М'яко підсвічені дворівневі натяжні стелі в такому виконанні – просто верх витонченості. Не менш оригінально виглядають дворівневі декоративні натяжні стелі, в яких задіяно різноманіття геометричних форм і кілька, добре поєднуються один з одним кольорів. Це справжня знахідка для тих, хто любить експерименти й сміливі рішення в оформленні інтер'єрів.

Встановлюйте багаторівневі натяжні стелі у ваших квартирах, котеджах, офісах, магазинах, салонах краси, ресторанах та розважально-ігрових комплексах – робіть інтер'єр оригінальним і естетичним!

Наше портфоліо!