Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Що робити, якщо натяжна стеля порвалася

Буває, що людина відмовляється від французької натяжної стелі на користь гипсокартонового унаслідок того, що перший може порватися, і полотно доведеться міняти. Насправді, нічого страшного в такій ситуації немає. Натяжні стелі - тканинні і ПВХ - легко лагодяться.

Ремонт ПВХ стелі

Розрив біля стіни усувається за пару годин, але тільки професійними монтажниками. Порвану частину треба відрізувати, нагрівати і підтягнути до профілю. Самостійно таку операцію виконувати не рекомендується, оскільки є ризик перестаратися і порвати полотно вже зовсім у іншому місці, наживши собі дві великі проблеми, замість однієї крихітної.

Якщо ж плівка рветься далеко від стіни, на допомогу прийдуть два елегантні рішення:

1. Зробити аплікацію. Така ж полівінілхлоридна плівка з малюнком наклеюється на пошкоджене місце, клей утримує матеріал від подальшого розриву, а хазяїн будинку перетворює інтер'єр кімнати;

2. Якщо малюнок або фотографія - не варіант для стилю інтер'єру, а дірка невелика, можна встановити додатковий точковий світильник. Настановне кільце запобіжить поширенню розриву, а в приміщення стане світлішим і приємнішим.

Не підлягає ремонту тільки шовна конструкція, тому у великому просторі з невисокою стелею необхідно пам'ятати про це і поводитися з полотном акуратно.

Ремонт тканинної стелі

Таке полотно дуже красиве, але менш витривале і проблемне при ремонті. На кольоровій стелі маленьку діру можна легко і непомітно зашити нитками з капрону, але на світлій поверхні шов буде видний. Але з цієї ситуації вихід теж є. Фарба ідентичного стелі кольору врятує ситуацію, зробивши шов невидимим, так само як і перехід від забарвленої і незайманої поверхні.

Великий розрив ховається латочкою з виворітного боку. Замаскувати її також допоможе фарба. Накласти шматок тканини іншого кольору, зробивши сміливий дизайнерський хід, як у випадку з ПВХ, не вийде, оскільки тканину неможливо склеїти настільки щільно, як полімер. Якщо ж вийшло так, що жоден з цих методів не підходить для усунення ушкодження, робиться заміна  стелі, але такі непоправні ситуації трапляються украй рідко.

Замовляйте прямо зараз , поки є можливість купити недорого натяжні стелі за акційними цінами від компанії 7 Небо