Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

З компанією "Сьоме небо" усе змінюється на краще!

У нашому житті з кожним днем ​​з'являється все більше і більше речей, предметів, без яких ми просто не мислимо своє життя  — мобільні телефони, планшети, інтернет, соціальні мережі ...

Разом з тим вічні цінності супроводжують наше життя завжди, зокрема  — цінність затишку у своєму будинку. До нього ми всі прагнемо, про нього ми всі мріємо. Компанія «Сьоме Небо» не створює пошукові системи, нові соціальні мережі. Ми просто допомагаємо вам виразити себе у створенні вашого неповторного, зрозумілого вам, затишного інтер'єру.

Хороший ремонт починається зі стель, так само як хороші думки починаються з погляду, спрямованого на небо!
 

У своїй роботі компанія «Сьоме Небо» дотримується принципів:

 

~ На першому місці  — клієнт


Все, що ми робимо, ми робимо для вас. Відкриваючи новий салон натяжних стель або ж представництво у популярному торговому центрі міста, ми прагнемо бути ближче до вас — в потрібному для вас місці, в потрібний для вас час.
 

~ Краще займатися однією сферою, але бути в ній №1


У нас завжди багато ідей, ми розбираємося в технології ремонту, створенні інтер'єрів, принципах дизайну освітлення приміщень . Але направляємо усю свою енергію на безперервне вдосконалення технології французьких натяжних систем, завдяки чому ми досконало створюємо багаторівневі натяжні стелі будь-якої складності і поєднуємо їх з різними видами освітлення. Робимо це настільки якісно, ​​що з гордістю даємо кожному клієнту гарантію на результат своєї праці від 12 років, а також даруємо сертифікати на безкоштовний післягарантійний ремонт.
 

~ Щоб замовити натяжні стелі Компанії «Сьоме Небо», вам не обов'язково витрачати час на приїзд до нас


Темп життя прискорюється. Ми все частіше користуємося телефонами і планшетами, адже інформація, без якої складно прийняти рішення, нам потрібна тут і зараз. Саме тому компанія «Сьоме Небо» має мобільну версію свого офіційного сайту, завжди оповіщає вас про акції та вигідні пропозиції, новинки, дає професійні поради в інтернет-режимі.

Ми робимо все для того, що б від процесу замовлення натяжної стелі ви отримували лише задоволення. Вам потрібно всього лише залишити заявку на дзвінок фахівця на сайті компанії «Сьоме Небо» і при зустрічі з нашим технологом, яку ми організуємо для вас швидко і абсолютно безкоштовно, визначитися з кольором, формою і фактурою натяжної стелі. Кілька годин монтажу - і ви власник кращої стелі від компанії «Сьоме Небо». 
 

~ Планування раннім не буває


Ми часто виїжджаємо на замір натяжних стель, коли планувати вже пізно, коли змонтовані непрофесійно гіпсокартонні короби без заставних, вже підведена єлектропроводка і захована в утроби, колиі з'ясовується що заплановано мало джерел світла. З професійного досвіду знаємо, вдалі ремонти там, де планувалися всі види оздоблювальних робіт перед їх початком.

Купили квартиру? Викликайте відразу технолога компанії «Сьоме Небо». Технолог допоможе вибрати оптимальну форму натяжної стелі для вас як по фінансовим критеріям, так і за технічними, а також вашим візуальним перевагам.

Також ви отримаєте безкоштовну оцінку готовності вашого об'єкта до монтажних робіт по натяжних стелях.
 

~ Відмінний результат — це не межа

 

Для нас бути кращими у сфері натяжних стель — це не пункт кінцевого призначення, а тільки початок шляху. Навіть якщо ви знаєте, яка натяжна стеля необхідна, щоб створити у вашій квартирі, будинку або офісі інтер'єрний шедевр — це не ваша, це наша турбота.

Технологія багаторівневих натяжних стель, високий рівень їх монтажу, суміщення з технологією фотодруку і освітлювальними системами «Зоряне небо» — це наша гордість і безперечна перевага. Усі натяжні стелі, які ми створюємо, ми робимо це зі смаком і відчуттям стилю.

 

~ Ми розуміємо вас з півслова

Зрозуміти вас і гарантувати високий результат нам допомагає система створення експрес дизайн-проекту, який повною мірою завжди відображає майбутній результат. Так працюємо тільки ми!

 

                                                                                  З найкращими побажаннями, компанія "Сьоме Небо".