Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Замовити дзвінок
Залиште телефон і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин!
Викликати спеціаліста

"Сьоме небо" – кращі натяжні стелі Києва!

(044) 223-06-79

Натяжні стелі в дитячій кiмнатi

Натяжні стелі для дитячої кімнати – це величезний вибір інтер'єрних рішень і майже безмежний політ дизайнерської фантазії. Стикаючись з процесом розробки інтер'єру дитячої, приходиш до висновку, що це ще й один із самих складних і відповідальних процесів. Тільки подумайте, як сильно змінюється життя дитини від моменту народження до досягнення нею десятирічного віку: вперше перекинувся на спинку, навчився сидіти, почав повзати, пішов у дитячий садок, поступив до школи, закінчив перший клас, і нарешті, молодшу шкільну групу. Тільки замислитися, скільки інтересів, захоплень змінюється у дитини! При цьому дитяча кімната повинна також само виконувати свої головні функції – місця для сну та разваг, занять захоплюючими хобі і навчання. А також бути найкращим місцем для відпочинку за переглядом улюблених мультиків або читанням книжок. Головне, дитяча кімната повинна залишатися такою ж затишною, зручною і цікавою вашій дитині в два, п'ять і десять років. "Як же впоратися з усіма цими завданнями?» – часто запитують у фахівців компанії "Сьоме Небо».

Існує два шляхи створення дитячого інтер'єру:

1. Можна вибрати спокійну колірну гамму, м'які фактури оздоблювальних матеріалів для стін, стелі, і підлоги, при цьому яскравість в інтер'єр привнести за допомогою меблів та інших предметів декору. У цьому випадку, рекомендуємо віддати перевагу пастельним відтінкам натяжної стелі, можливо навіть матовим фактурами, що імітує ідеально рівну та гладку поверхню фарбованого гіпсокартону. Меблі ви можете змінювати по стану дорослішання вашої дитини, а яскраві деталі декору – штори, горщики з квітами, полички з іграшками зададуть певний настрій, що відображає внутрішній світ і захоплення вашої дитини відповідно до її віку.

2. Якщо ж ви бажаєте створити неповторний, казковий світ для своєї дитини, без оригінальних і яскравих інтер'єрних рішень вам просто не обійтися. Може бути, навіть ви знаєте бажання свого чада – мрію інтер'єром можна підтримати і навіть посилити устремління малюка. Якщо він хоче стати футболістом, так чому ж не створити світ футболу в дитячій кімнаті? Подобаються машинки та перегони – будь ласка! На стінах і стелі можна помістити їх зображення майже в натуральну величину. Або, можливо, ваша донечка мріє бути дизайнером чи модел'єром – гламурні картинки з фешн-вік і фото найстильніших зірок сучасності легко займуть місце в мегаколлаже на стелi. Для малюків підійдуть зображення чарівних принцес та героїв знаменитих диснеївських мульфильмів, гноми і тролі, добрі чарівниці і феї, персонажі улюблених казок – всіх їх можна зробити частиною інтер'єру дитячої кімнати вашої дитини.

Натяжні стелі в дитячій кiмнатi  Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 2  Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 3 

Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 4  Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 5  Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 6

Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 7  Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 8  Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 9

Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 10  Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 11  Натяжні стелі в дитячій кiмнатi 12